Sanal Fuarlarımız Hakkında

“Virtual FuarTakip Online Sanal Fuarlar ile  ; Dünya Ticaretine Katılın”

Sanal Fuarlar  16 Ağustos 2020 tarihinde açılacak olup virtual.fuartakip.com internet sitesi üzerinden dijital ortamda gerçekleştirilecektir. Açılışı yapılacak sanal fuarlar 16 Ağustos 2020 – 16 Ağustos 2021 tarihleri arasında 365 gün üretici ve ihracatçı firmalar ile müşterilerini buluşturacaktır.

16 Ağustos 2020  – 16 Ağustos 2021 tarihleri arasında 365 gün açık olacak sanal fuarlarda, üretici ve ihracatçı firmalar ile hedef kitle müşteriler buluşturulacaktır. Ülkemizin çeşitli bölgelerinden ve yurt dışından farklı ülkelerden sanal fuarlarımızı ziyaret etmelerini hedeflediğimiz 100.000’i aşkın ziyaretçi dijital platformda virtual.fuartakip.com‘da buluşturulacaktır.

Sanal Fuarlar tüm sektörlerin değerli üretici ve ihracatçı firmalarının katılımlarıyla dijital ortamda sanal olarak gerçekleştirilecek olan fuarlar, sektör temsilcilerini ve profesyonel ziyaretçileri virtual.fuartakip.com çatısı altında buluşturacaktır.

Virtual Fuartakip Sanal Fuarlar 16 Ağustos 2020 – 16 Ağustos 2021 tarihleri arasında 365 gün 7/24 kesintisiz bir biçimde ziyaret edilebilecektir.

Tüm Sektor üyelerini sanal fuarlara ziyaretçi ve katılımcı olarak saygı ile davet ederiz.

“Ödüllerin en büyüğü, yaptığımız işleri başarmış olmamızdır.”

Mutlaka sizin içinde bir sanal fuar vardır . Firmanızı sanal fuarlara kaydedin.

Katılımcı OL

B2B Sanal Fuar Ağımız

Online  Sanal Fuar platformu alıcı, üretici ve distribütör kitlesini bir araya getiren B2B platformudur